گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

ابزار اپلیکیشن


(4513 مطلب ارسالی)


ابزار اپلیکیشن

ابزار اپلیکیشن

پکیجی که برای شما آماده کرده ایم شامل ابزار اپلیکیشن  می باشد . با این ابزار ها همانطور که در عکس بالا مشاهده می نمایید  می توانید قالب های گوناگونی را برای ساختار اندروید  خود انتخاب نمایید و ظاهر اندروید خود را زیباتر کنید.

طراحان بسیاری برای بهتر شدن ظاهر  اندروید خود از این قالب ها استفاده می نماییند.

گرافیک دانلود برای شما بهترین قالب های روز را جمع آوری نموده تا از آن لذت ببرید.

میتوانید ابزار اپلیکیشن را به صورت رایگان از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران ، دانلود کرده و از آن برای زیباتر شدن متون خود استفاده نمایید.