گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

اسکریپت اسلایدر قیمت ابری Cloud Pricing Slider


(4513 مطلب ارسالی)


اسکریپت اسلایدر قیمت ابری Cloud Pricing Slider

اسکریپت اسلایدر قیمت ابری Cloud Pricing Slider

پستی که هم اکنون برای شما آماده نموده ایم دربردارنده ی اسکریپت اسلایدر قیمت ابری Cloud Pricing Slider می باشد.

از قابلیت های این اسکریپت می توان به سازگاری با ظاهر پیشفرض WHMCS ، قابلیت استفاده در هر نوع قالب ، امکان افزودن گزینه های دلخواه اشاره نمود.

اسکریپت به مجموعه کد های برنامه نویسی شده با یکی یا چندتا از زبان های برنامه نویسی موجود را میگویند.

با اسکریپت اسلایدر این آرشیو می توانید یک اسلایدر قیمت طراحی نمایید که کاربران به وسیله این ابزار می توانند منابع و موارد خود را به صورت دلخواه وارد نمایند.

 

با گرافیک دانلود می توانید جدیدترین و به روزترین پلاگین های اسلایدر ها را به صورت رایگان دانلود نمایید.

یکی از قابلیت های این اسلاید می توان به متنوع و جذاب بودن آن اشاره نمود که به کاربر اجازه می دهد افزونه های مورد دلخواه خود را اضافه نمایید.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6922