گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

اسکریپت اشتراک گذاری موسیقی


(4513 مطلب ارسالی)


اسکریپت اشتراک گذاری موسیقی

اسکریپت اشتراک گذاری موسیقی

آرشیو امروز که برای شما آماده نموده ایم شامل اسکریپت اشتراک گذاری موسیقی phpSound می باشد . phpSound نام  یک قالب تجاری می باشد که می توانید با این قالب که تم های زیبایی را دارد سیستم اشتراک گذاری موسیقی را طراحی نمایید. اسکریپت این بخش دارای قابلیت هایی می باشد که حجم فایل ها  جهت آپلود را مشخص می نماید. یکی دیگر از این قابلیت های اسکریپت می توان به اشتراک گذاری پخش موسیقی ها ، جستوجوی موسیقی اشاره نمود.

این اسکریپت قابلیت افزودن آهنگ به لیست دلخواه را شامل می شود. اسکریپت این بخش با حجم بسیار کم برای شما آماده شده است با دانلود رایگان اسکریپت می توانید سایت موسیقی متفاوتی را ایجاد نمایید. از طریق شبکه های اجتماعی نیز می توانید وارد این اسکریپت شوید.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7241