گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

اسکریپت ایجاد سایت موسیقی


(4513 مطلب ارسالی)


اسکریپت ایجاد سایت موسیقی

اسکریپت ایجاد سایت موسیقی

در این پست برای شما علاقه مندان به طراحی سایت اسکریپت ایجاد سایت موسیقی Ci Music Online را برای شما عزیزان آماده نموده ایم که امیدواریم از اسکریپ استفاده و لذت ببرید.

Ci Music Online نام این اسکریپت با قالب زیبا و جدیدی می باشد و برای ایجاد یک سایت موسیقی بسیار مناسب می باشد . در این قالب زیبا می توانید علاوه بر اشتراک گذاری موسیقی ویدیو هم آپلود و به اشتراک بگذارید. اسکریپت این مجموعه چند زبانه می باشد و  امکانات زیادی را در زمینه موسیقی در اختیار ادمین و کاربران قرار می دهد.

اسکریپت یک زبان برنامه نویسی است که  به کاربر اجازه می دهد تا کنترل خاصی از یک یا بسیاری از نرم افزارها داشته باشید این زبان ها در اصل نمونه کوچک شده زبان های مادر خود هستند.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7243