گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

اسکریپت وب سایت موزیک


(4513 مطلب ارسالی)


اسکریپت وب سایت موزیک

اسکریپت وب سایت موزیک

در این بخش برای شما دوستان و طراحان سایت اسکریپت وب سایت موزیک Music Database ، را آماده نموده ایم . Music Database نام یک قالب اسکریپت موسیقی می باشد که این امکان را به شما می دهد یک وب سایت اشتراک گذاری و موتور جستجوی موسیقی ایجاد کنید.

این اسکریپت قادر است موسیقی های اشتراک گذاشتی شده در سایت های دیگر مانند Youtube در سایت شما نمایش دهد. این اسکریپت سئو خوب وعالی دارد و می توانید با قالب ان مجموعه به رتبه خوبی در الکسا دست یابید.

قابلیت های دیگر این قالب اسکریپت : صفحه اختصاصی برای هر خواننده ، افزودن موسیقی به لیست علاقه مندان ، عضو و ورود کاربران به سایت ، سیستم مدیریت و سیستم نصب خودکار و موارد دیگر اشاره نمود. همچنین این اسکریپت حجم بسیار کمی دارد که به راحتی قابل دانلود می باشد.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7244