گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

افزونه وردپرس نمایش تصاویر اینستاگرام


(4513 مطلب ارسالی)


افزونه وردپرس نمایش تصاویر اینستاگرام

افزونه وردپرس نمایش تصاویر اینستاگرام

با سلام خدمت طراحان عزیز ، امروز برای شما آرشیو افزونه وردپرس نمایش تصاویر اینستاگرام InstaShow نسخه ۱٫۴٫۱ را آماده نموده ام وبرای شما به اشتراک گذاشته ایم.

با دانلود رایگان این آرشیو می توانید گالری عکس های خود را در اینستاگرام  در وب سایت خود نمایش دهید. این پلاگین با قابلیت های منحصر بفردی می تواند کاربران زیادی را جذب خود نماید.

افزونه ها برنامه های کاربردی هستند که برای ارائه بهتر مطالب و امکانات سایت شما  است . استفاده از افزونه ها بسیار ساده است مثلا اگر سایت شما نیاز به نمایش تصاویر داشته باشد باید افزونه نمایش تصاویر را نصب نمایید .

افزونه ها توسط برنامه نویس ها به صورت حرفه ای تنظیم می شوند. با افزونه این بخش به راحتی تصاویر خود را در سایت و وب سایت خود نمایش دهید.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها و افزونه ها  در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7250