گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

افزونه وردپرس گالری تصاویر


(4513 مطلب ارسالی)


افزونه وردپرس گالری تصاویر

افزونه وردپرس گالری تصاویر

در این مجموعه برای طراحان عزیز و هنرمندان علاقه مند به هنر گرافیک افزونه وردپرس گالری تصاویر Justified Image Grid نسخه ۲٫۹ را تهیه نموده ایم و برای شما به اشتراک گذاشته  ایم. با این پلاگین جدید و متفاوت می توانید تصاویر دلخواه خود را در سایت و وب سایت های خود نمایش دهید. فقط کافی است این افزونه جدید را باحجم کم از سایت گرافیک دانلود ، بدون هیچ هزینه ای دانلود نمایید و آن را در ووردپرس خود نصب نمائید و تصاویری که مد نظرتان هست را آپلود نمایید و در سایت  و وب سایت خود نمایش دهید.

 

دانلود گرافیک

دانلود انواع متنوع و جالب و کاملا جدید اسکریپت ها در همین دسته بندی در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7251