گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

افکت تابش نور فتوشاپ


(4513 مطلب ارسالی)


افکت تابش نور فتوشاپ

افکت تابش نور فتوشاپ

این مجموعه شامل افکت تابش نور فتوشاپ می باشد. شما می توانید تنها با یک کلیک افکت های زیبایی را رو ی تصاویر خود اعمال نمایید.

اگر عکس های شما داری نور کم و از جذابیت های پایینی برخوردار است  می توانیید با داشتن این مجموعه افکت های زیبایی را روی تصاویر خود اعمال نمایید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

همچنین آتلیه های عکاسی میتوانند برای زیباتر شدن عکس های خود از این مجموعه افکت استفاده نمایند.

شما میتوانیدافکت تابش نور فتوشاپ را به صورت رایگان از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران ، دانلود کرده و از آن برای زیباتر شدن تصاویراستفاده نمایید.