گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

بنر و کاربردهای آن


(4513 مطلب ارسالی)


عکس بنر سر در مغازه

بنر و کاربردهای آن

امروزه با تغییر و تحولات تکنولوژی در محیط پیرامون و رقابت در عرصه ی بازار ، شاهد استفاده ی روز افزون از چاپ لارج فرمت Large Format هستیم که در ایران چاپ لارج فرمت بیشتر با بنر شناخته می شود و آنقدر استفاده از آن رونق پیدا کرده است که در بسیاری از دفاتر فنی محلی هم دستگاه چاپ آن وجود دارد .

 

در حال حاضر بنرها کاربردهای متفاوتی دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم :

 

بنر خیرمقدم :

معمولا افراد برای خیرمقدم به بستگان خود که از سفرهای زیارتی برمیگردند از آن استفاده مینمایند مانند  خیر مقدم حجاج ،  خیرمقدم کربلا و … طراح های گرافیک دانلود طرح خیرمقدم را در طرح های زیادی آماده نموده اند .

بنر تبلیغاتی مناسبتی

بنر تسلیت :

امروزه در صورتی که شخصی فوت نماید دیگران برای عرض تسلیت به خانواده او از چنین طرحی استفاده می کنند . تنوع این طرح  نیز بسیار زیاد است .

بنر تبلیغاتی مناسبتی

بنر سر در مغازه :

بسیار باب شده که فروشگاه ها بجای تابلوهای قدیمی از بنر سر درب مغازه خود استفاده می نماید که در این زمینه هم طرح های بسیاری زیادی وجود دارد

عکس بنر سر در مغازه

بنر مذهبی :

در بسیاری از مناسبت های مذهبی ار بنر مذهبی استفاده می شود که این بخش خودش انواع مختلفی دارد مانند :

  1. بنر محرم : طرح محرم تنوع بسیاری دارد که اغلب با نام امام حسین (ع) مزین است.
  2. بنر ماه رمضان : این طرح در ماه رمضان کارایی بسیار دارد مانند ادعیه های مختلف ، شب های قدر و …
  3. بنر اعیاد مذهبی : ما در سال چندین عید مذهبی داریم که معمولا مردم از طرح مخصوص اعیاد برای تبریک گفتن به دیگران استفاده میکنند مثل طرح عید فطر ، عید غدیر ، عید قربان و ….
  4. بنر ولادت ائمه اطهار : به مناسبت ولادت هرکدام از ائمه طرحهای مخصوصی چاپ می شود و در مکان های عبور افراد قرار داه می شود . مانند ولادت حضرت فاطمه ، طرح جهت ولادت رسول اعظم ، ولادت امام حسین و ….

بنر تبلیغاتی مناسبتی

بنر مناسبتی :

طرح های مناسبتی هم به خوبی جای خود را در بین مردم مخصوصا ادارات دولتی و سازمان ها باز کرده است و کاربرد بسیاری دارد مثل روز قدس ، روز معلم ،  روز دانشجو ، روز مادر و ….

بنر تبلیغاتی مناسبتی

 

 

گرافیک دانلود مفتخر است که اعلام نماید با توجه به کاربرد فراوان این طرح ها در جامعه ، مجموعه ی کاملی از طرح بنرهای کاربردی کاملا یونیک و غیرتکراری را جمع آوری نموده و در آرشیو دانلود گرافیک خود به مخاطبانش ارائه می نماید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=137