گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

بیلبورد و استند تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


بیلبورد و استند تبلیغاتی

بیلبورد و استند :

چاپ لارج فرمت کاربرد بسیاری دارد . امروزه در اکثر جوامع علی الخصوص کشورهای پیشرفته باتوجه به رقابت موجود بین شرکتها ، استفاده از طرح بیلبورد و استند بسیار رونق یافته است و این طرح ها کاربردهای بسیار دارد .

 

ما به توضیح مختصری برای هرکدام از آنها می پردازیم :

بیلبورد :

با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، تبلیغات هم با تغییرات زیادی همراه بوده است و انواع زیادی از آن را امروزه در هر جایی مشاهده می نمائیم .

یکی از شاخص ترین انواع تبلیغات ، تبلیغات محیطی است که این نوع از تبلیغات هم انواع مختلفی دارد . مثل تبلیغات در بدنه اتوبوس ، تبلیغات در مترو ، تبلیغات در دیوار ها و بیلبوردهای تبلیغاتی .

بیلبوردهای تبلیغاتی نیز تنوع بسیاری دارند و یکی از نکات مهمی که میتواند مخاطبان را به سمت این بیلبوردهای تبلیغاتی بکشاند ، طرح بیلبورد است.

در طرح بیلبورد باید به نکات بسیاری توجه داشت که در زمان مناسب در آموزشگاه گرافیک دانلود این نکات را آموزش می دهیم .

برای اینکه طراحان گرافیک بتوانند طرح های مناسبی را در این عرصه ارائه نمایند ، تیم گرافیک دانلود طرح های فوق العاده جذابی ارائه کرده است که طراحان می توانند از طرح لایه باز بیلبورد برای رسیدن به طرح بیلبورد خود استفاده کنند و طرح خلاقانه ی بیلبورد خود را اجرا کنند .

همچنین برای ارائه طرح به مشتری و جذب او ، طرح سازه  بیلبورد بصورت آماده وجود دارد که میتوانید از طرح سازه بیلبورد برای ۳بعدی سازی طرح های خود به نحو احسنت بهره ببرید.

 بیلبورد و استند تبلیغاتی

 

استند :

ابزارهای بسیاری در زمینه ی بازاریابی ، جذب مشتری و فروش وجود دارد . بی شک یکی از کاربردی ترین این ابزارها ، استند ها هستند . طرح استند دسته بندی های متفاوتی دارد ولی به طور کلی میتوان طرح استند را به دو بخش استند فروشگاهی و استند نمایشگاهی تقسیم کرد .

  • استند های فروشگاهی (استند تبلیغاتی) معمولا داخل فروشگاهها و مغازه ها در مکان فروش بکار می رود و محصول را به مخاطب معرفی می نماید تا در صورت امکان مشتری را به خرید محصول مورد نظر مجاب نماید . معمولا در فروشگاه ها از استند ایکس یا رول آپ استفاده میگردد .

این نوع از استند ها به لحاظ تاثیر در انتخاب مشتری در لحظه ی آخر انتخاب و از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است و بهمین دلیل می بایستی طرح استند تاثیرگذار باشد . گرافیک دانلود سعی کرده است آرشیو کاملی از طرح استند آماده خود را از به روزترین سایتهای دنیا مثل گرافیک ریور (Graphic River) تهیه نماید تا بتواند کمک شایانی به همکاران خود در عرضه گرافیک ارائه نماید و همکاران بتوانند با دانلود طرح استند آماده به سرعت به نتیجه ی خود برسند .

 بیلبورد و استند تبلیغاتی

  • استند نمایشگاهی : استندهای نمایشگاهی معمولا در نمایشگاههای معرفی محصولات و خدمات استفاده می شوند و مخاطبان در این نمایشگاهها ، با مخاطبان استندهای فروشگاهی متفاوت هستند . زیرا اصولا مخاطبان چنین نمایشگاه هایی شرکتها هستند که میخواهند با حضور خود در این مکان ها از محصولات و تکنولوژی های روز مطلع شوند و در صورت امکان با چند شرکت قرارداد همکاری امضا نمایند.با توجه به این موضوع طراحان می بایستی از سبکی در طراحی خود استفاده نمایند که برای مخاطبان شرکتی مناسب و در عین حال جذاب باشد . بدین منظور گرافیک دانلود به طراحان گرافیک این امکان را داده است که به دانلود طرح استند بپردازند و در محیطی مدرن طرح استند مورد نظر خود را بیایند .

  بیلبورد و استند تبلیغاتی بیلبورد و استند تبلیغاتی

امید است که گرافیک دانلود بتواند در عرصه ی گرافیک برای طراحان گرافیک گامی موثر برداشته و در زمینه های دانلود رایگان طرح بیلبورد ، طرح آماده ی استند و سایر طرح های کاربردی خدمات ویژه ای را ارائه نماید. .

 

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=167