گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

تقویم دیواری کودکانه لایه باز فتوشاپ


(4513 مطلب ارسالی)


تقویم کودکانه

تقویم دیواری کودکانه لایه باز فتوشاپ

طرح تقویم دیواری کودکانه یک برگ دیواری که به شکلی کودکانه انتخاب شده است و میتوان در اتاق کودک و نوجوان و آشپزخانه از آن استفاده کرد

طراحان گرافیک محترم میتوانند از این طرح برای سال آینده جهت طراحی تقویم اختصاصی مهدکودک ها ، اعضای خانواده ، پیش دبستانی ها ، مدارس و … استفاده نمایند.

طراحی تقویم اختصاصی و همچنین سالنامه اختصاصی در صورتی که برای کودکان طراحی شود کار بسیار حساسی است که شما می توانید از طرح آماده تقویم موجود در فایل های دانلود گرافیک مجموعه ی ما استفاده نمائید.

فقط کافی است تا با تغییر در لایه ها و جایگذاری عکس کودکان مورد نظر بجای عکسهای داخل طرح تقویم کودکانه و ایجاد مابقی تغییرات به طرح های مدنظر رسید.

تمامی طرح های تقویم جدید و سال را می توانید از مجموعه ی بزرگ گرافیک دانلود براحتی و رایگان دانلود نمائید.