گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

تقویم رسمی کشور ۱۳۹۵ با مناسبت


(23 مطلب ارسالی)


تقویم رسمی کشور ۱۳۹۵ با مناسبت

تقویم رسمی کشور ۱۳۹۵ با مناسبت

مژده به تمام طراحان گرافیک، گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مفتخر است که اعلام نماید به عنوان اولین سایت در عرصه ی گرافیک، تقویم رسمی کشور سال ۱۳۹۵ هجری شمسی را به همراه تمام مناسبت های ۱۳۹۵ در سایت خود برای استفاده ی تمام طراحان عزیز ارائه می نماید.

یکی از دغدغه های تمام گرافیست ها در شش ماه دوم سال دسترسی به تقویم رسمی کشور ۱۳۹۵ با مناسبت ها به منظور طراحی سررسید، طراحی تقویم، طراحی سالنامه برای سال جدید می باشد. این تقویم رسمی توسط شورای مرکز تقویم موسسه ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران استخراج و تنظیم شده است.

طبق تقویم ۱۳۹۵ ارائه شده در گرافیک دانلود، لحظه تحویل سال ۱۳۹۵ را می توانید به راحتی مشاهده نمائید.

به این منظور می توانید به راحتی آن را از وب سایت گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ” همراه همیشگی تمام طراحان ایران زمین ” دانلود نمائید و به سرعت طراحی سررسید اختصاصی، سررسید عمومی، تقویم اختصاصی، تقویم عمومی و … را آغاز نمائید.

برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2986