گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

تقویم سه گوش رومیزی مقوایی


(4513 مطلب ارسالی)


تقویم سه گوش مقوایی

تقویم سه گوش مقوایی بصورت لایه باز

این تقویم پرکاربرد رومیزی که به شکل ۳ شلغی مثلثی بوده و روی میز کار یا آشپزخانه قرار میگیرد ، دارای ۲ وجه طراحی است

یک وجه تقویم سه گوش مقوایی دارای عکس شرکت و لوگو و نام و معرفی کوتاهی از آن است و وجه دیگر روزشمار تقویم است که به شکل مناسبی کنار هم قرار گرفته اند

در طرح لایه باز این تقویم می توانید برای هرگونه مشاغلی اعم از شرکتها تا فروشگاهها تا رستوران و فست فود و آزانس و … طراحی انجام دهید چراکه طرح آن کاملا مورد پسند عموم است و راحت و سبک و کم جا و گویا ست .

شما میتوانید هم این طرح تقویم سه گوش مقوایی و هم تعداد بسیار دیگری از طرح های تقویم و دیگر ابزارهای تبلیغاتی لایه باز  را در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران دانلود نموده و با بهره گیری ار آنها طرح های بسیاری طبق سفارش مشتریان ایجا د کنید.