گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

تقویم شش ضلعی


(4513 مطلب ارسالی)


تقویم شش ضلعی لایه باز فتوشاپ

تقویم شش ضلعی لایه باز

گاهی یک طرح جذاب و گیرا و جدید می تواند انقلابی در کار یک طراح گرافیست بوجود اورد ماند طرح تقویم شش ضلعی لایه بازی که امروز برای شما به ارمغان آورده ایم که با کار کردن روی لایه های ان می توانید به شکل دلخواه دراورده و به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهید.

تقویم شش ضلعی بصورت یک برگ مقوایی است که ۵ لت دارد و یک طرح عالی برای تقویم اختصاصی می باشد برای کانون های تبلیغاتی که تقویم اختصاصی و سررسید اختصاصی تولید می کنند و شما می توانید با تا کردن این لتها به ۶ وجهی تبدیل میگردد که با قرار دادن روی میز کار و چرخاندن هرضلع با رفتن به ماه بعدی ، طرح جالبی در مجموعه ی یک طراح گرافیک حرفه ای باشد .

دانلود این طرح ها تقدیمی از گرافیک دانلود ، مرجع فایل گرافیک در ایران

جهت دانلود رایگان