گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

تقویم و سررسید


(4513 مطلب ارسالی)


تقویم و سررسید

تقویم و سررسید :

تقویم و سررسید محصولی است که معمولا در ماههای آخر سال ، بیشتر با آن مواجه می شویم.

طراحان گرافیک معمولا ۶ ماه دوم سال را بیشتر در گیر طراحی انواع تقویم و سررسید هستند که انصافا در گذشته کار سخت و طاقت فرسایی بوده است.

البته در حال حاضر تا حدودی این فرآیند باوجود طرح آماده تقویم و طرح آماده ی سررسید راحت شده است به حدی که بسیار از دوستان با نوشتن یک برنامه ی ویژه خود و با قرار دادن لوگو و نام شرکت مورد نظر و تنها با کلیک ، کل فرآیند طرح را آماده چاپ می نمایند.

البته فرم بندی تقویم و فرم بندی سر رسید فرآیندی تخصصی است که یا با نرم افزار های مخصوص خود انجام می شود و یا توسط لیتوگراف قبل از چاپ انجام می شود.

 

انواع تقویم :

تقویم ها را به طور کلی به دو دسته ی  رومیزی و  دیواری  تقسیم می نماید :

تقویم های دیواری معمولا بصورت دیواری تک برگ ، دیواری چهار برگ و   دیواری ۱۲ برگ اجرا می شوند.

تقویم های رومیزی معمولا با پایه های سه گوش مقوایی و صحافی پانچ و فنر تولید می شوند که این نوع معمولا بصورت ۱۲ برگ توید می گردند.

در بازار معمولا این تقویم ها به ۲ صورت برای شرکت ها اجرا می شوند : دیواری عمومی ، دیواری اختصاصی ،  رومیزی عمومی ،  رومیزی اختصاصی

 

همانند همیشه ، تیم گرافیک دانلود تمام تلاش خود را کرده است تا مجموعه ای از طرح اماده تقویم دیواری و طرح آماده تقویم رومیزی را برای آسان سازی پروسه ی طراحی گرافیک آماده نماید و در اختیار طراحان گرافیک قرار دهد.

همچنین تمام سعی گرافیک دانلود بر این است که بتواند طرح لایه باز تقویم سال ۱۳۹۵ و طرح لایه باز سررسید ۱۳۹۵ را هرچه سریعتر تهیه نماید و برای آسودگی خیالتان در سایت گرافیک دانلود بزرگترین مرجع گرافیک ایران ارائه نماید تا دانلود نموده و بهره ببرید.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=227