گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود ست اداری جدید


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود ست اداری جدید

دانلود ست اداری جدید

بخش ۴۸

هم اکنون برای شما طراحان گرافیست،دانلود ست اداری جدید و متنوعی را آماده دانلود برای شما گذاشته ایم.ست های اداری که گرافیک دانلود برای شما قرار داده است از زیبا ترین ست ها اداری سال می باشد که طرفداران بسیاری را جذب خود نمود ه است.

 

ست اداری متنوع

ست های اداری ما متنوع و خارق العاده می باشد که می توانید در فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی دیگر بر روی لایه های آن تغیرات خود را اعمال نباید و ست های اداری شیک را خلق نمایید.

 

ست اداری لایه باز

ست های اداری کاغذ هایی هستند شامل ،سربرگ،جلد سیدی،پاکت نامه که در  مواقع ضروری و رسمی از آن ها استفاده می شود.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7115