گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود ست اداری و ساک دستی


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود ست اداری و ساک دستی

دانلود ست اداری و  ساک دستی

بخش ۴۳

در این آرشیو برای طراحان گرافیست، دانلود ست اداری و ساک دستی را برای دانلود قرار داده ایم تا بتوانید با این طرح ها برای شرکت و ادارات خود ست های زیبا ایجاد نمایید.ست اداری این مجموعه ست اداری ، سربرگ،جلد سیدی،ساک دستی و موارد دیگری می باشد.

 

ست اداری و ساک دستی

مجموعه پیشرو را میتوانید به آسانی و با حجم کم را از گرافیک دانلود ، دانلود نمایید. لایه های باز این ست اداری این امکان را به طراحان گرافیست می دهد که آن ها را دردر نرم افزار فتوشاپ و دیگر نرم افزارهای گرافیکی ویرایش نمایند.

 

ساک دستی

ساک دستی یکی از زیر مجموعه های ست اداری و اوراق اداری می باشد که در سازمان ها و شرکت بسیار طرفدار  و مخاطب را به خود جذب نمود ه است.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7111