گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود قالب آماده پاورپوینت حرفه ای


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود قالب آماده پاورپوینت حرفه ای

دانلود قالب آماده پاورپوینت حرفه ای

بخش ۳

قالب پاور پوینت برای تمام کسانیکه بدنبال ارائه دادن مطالب خود در کنفرانس ها و همایش ها و … بصورتی کاملا حرفه ای و شکیل هستند مناسب می باشد.

 

دانلود قالب آماده پاورپوینت حرفه ای با قابلیت ادیت در power point

این پاور پوینت ها را میتوان در نرم افزار فتوشاپ باز کرده و لایه های /ان را به شکل دلخواه خود دارای تغییراتی کرده و سیو نمود تا طرح به طراحی نهایی مورد نظر شما مبدل شود.

 

طرح آماده پاور پوینت

طرح آماده یکی از ابزارهای کار گرافیست ها و طراحان برای زدن طرح هایی شکیل و جدید است که مطابق با جدیدترین و استاندادرهای روز دنیا هستند. این طرح ها به گرافیست کمک مینمایند که در طراحی خود کار را از نقطه ی اول شروع نکرده و با استفاده از طرح آماده و قالب از پیش طراحی شده خیلی سریع طرح نهایی را شکل دهند.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7181