گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود قالب آماده پاور پوینت


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود قالب آماده پاور پوینت

دانلود قالب آماده پاور پوینت

بخش ۴

قالب آماده پاور پوینت  در این بخش به اشتراک گذاشته میشود . این قالب را میتوان در نرم افزار پاور پوینت برده و براحتی تغییرات داد و از آن جهت ارائه ها و تمام اموری که نیاز به طراحی پاور پوینت و اسلاید آن دارد ، استفاده کرد.

طرح اماده پاور پوینت حرفه ای

power point نرم افزاری است که برای ساختن اسلاید های ارائه ی مطالب در جلسات، سخنرانی، کلاس و جاهای دیگر مناسب می باشد . ار آنجائیکه پاور پوینت دارای کادرها ، تصاویر و رنگهای شاد و متنوع و جذابی است برای کسیکه در حال دیدن اسلاید ها و هست نیز کسل کننده نمی باشد.

 

قالب پاورپوینت

متناسب با متن فارسی به همراه فونت و سایر افزونه ها تقدیم به شما گرافیست ها و اعضای سایت و دیگر کاربران اینترنت.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7182