گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود قالب رزومه


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود قالب رزومه

دانلود قالب رزومه

بخش ۲۴

رزومه در گذشته بصورت دستی و روی کاغذ پر میشد اما این روزها رزومه ها شکل و فرم خاص و حرفه ای و زیبایی به خود گرفته اند

 

قالب آماده رزومه

قالب آماده این بخش برای یک رزومه شخصی است که بتواند مشخصات فرد را به شکلی واضح و حرفه ای به مخاطب انتقال دهد و در بر گیرنده تمامی مشخصات او باشد . در این قالب اماده گرافیست و یا کاربر عادی میتواند طرح آماده را به محیط نرم افزار فتوشاپ برده و با دستکاری در لایه ها و ویرایش انها طرح        را به فرم دلخواه خود ادیت کند.

 

رزومه شخصی

رزومه شخصی برای معرفی فرد و توانائیها و قابلیتهای او مناسب است تا بتواند به بهترین شکل ممکن کار در خور خود را بیابد.

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7305