گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود لیبل آماده psd


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود لیبل آماده psd

دانلود لیبل آماده psd

بخش ۱۴

برای بسته بندی کالاها در اکثر شرکتها لیبل گارانتی را روی بسته بندی آن مشاهده میکنیم . همچنین در بسیاری از سایتهای بزرگ و معتبر اینترنت شاهد داشتن ضمانت با دیدن لیبل گارانتی روی کالای مورد نظر برای خرید هستیم. لذا طراحی گرافیکی جدیدترین لیبل ها یکی از مشغله های گرافیست هاست.

 

طرح لایه باز لیبل گارانتی

برای استفاده از فایل های گرافیکی دانلودی در سایت گرافیک دانلود می توانید پس از دانلود فایل آنرا در محیط نرم افزار فتوشاپ باز گرده و سپس لایه های آن را ادیت کنید . یعنی تغییراتی از قبیل رنگ و متن و نام شرکت و … را در آن ایجاد نمائید.

 

دانلود لیبل آماده

لیبل های آماده به ویرایش و استفاده جهت گرافیست ها را میتوانید پس از عضویت در سایت گرافیک دانلود و با استفاده از امکانات ویژه ی اعضا دانلود و همچنین از دیگر فایل های گرافیکی سایت در دهها دسته بندی و هزاران فایل استفاده نماید.

 

دانلود گرافیک :

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

 

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6867