گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود لیبل شرکتی لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود لیبل شرکتی لایه باز

دانلود لیبل شرکتی لایه باز

بخش ۱۱

دوستان عزیز ، در این بخش از سایت گرافیک دانلود به ادامه ی فایل های لیبل بصورت لایه باز میپردازیم . طراحان گرافیک می توانند برای استفاده از جدیدترین طرح های گرافیکی لیبل امسال از صفحات لیبل در این سایت بازدید نمایند.

 

وکتور لیبل

لیبل امروز یک وکتور است که قابلیت ویرایش توسط طراح گرافیک برای تغییرات مدنظر چون نام شرکت یا لوگوی آن را دارد. گرافیست های محترم میتوانند از این لیبل ها در طراحی های خود استفاده کنند.

 

طرح لایه باز لیبل گارانتی

لیبل گارانتی معمولا برای تمامی اجناس و کالاهای شرکتهایی که به دادن ضمانت و گاراننی به مشتریان متعهد هستند استفاده میگردد لذا گرافیست میتواند طرح های جدیدی را با بهره گیری از این لیبل های لایه باز به بازار کار و مشتریان خود ارائه دهد.

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت لایه باز و قالب های اماده و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6850