گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود موکاپ بروشور ۳ لت


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود موکاپ

دانلود موکاپ بروشور ۳ لت

بخش ۱۳

موکاپ در این سری بروشوری است که گویی شما روی میز کارتان و جلوی مشتری قرار داده اید و در حال مذاکره و مباحثه با اون درباره ی طرح کرافیکی آن هستید.

این مجموعه شامل موکاپ بروشور می باشد.

موکاپ بروشور

موکاپ بروشور بدین معنی است که طراح گرافیک یک طرح کامل شده  از بروشور را طراحی کرده است اما چون طرح بصورت گسترده و پهن است ممکن است مشتری نداند که برشور به چه شکل است لذا طراح آنرا روی موکاپ پیاده میکند تا مشتری مفهوم کاملی از آن در یابد.

قالب اماده بروشور

در این موکاپ ها شما میتوانید از یک قالب آماده برای ارائه ی طرح گرافیکی خود استفاده نمائید.

 

دانلود گرافیک:

این طرح را میتوانید با توجه به عکس پیش نمایش از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، دانلود و با کمی ویرایش و اعمال تغییرات دلخواه به طرح مدنظر خودمبدل کنید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=5828