گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود موکاپ جعبه بسته بندی


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود موکاپ جعبه بسته بندی

دانلود موکاپ جعبه بسته بندی

بخش ۱

موکاپ این بخش از سری پکیج های موکاپ جعبه های بسته بندی است . در این بخش نیز موکاپ جعبه را مشاهده می کنید و میتوانید با دانلود موکاپ جعبه بسته بندی از این طرح گرافیکی استفاده نمائید .

طرح موکاپ جعبه

طراحی های جعبه های بسته بندی انواع اقلام کالاها و مواد غذایی و اجنسا مصرفی انسانها این روزها بشدن زیاده شده اند و میلیونها طراحی گرافیکی برای روی این بسته بندی های و جعبه ها را می طلبد . لذا گرافیست بایستی از انواع متنوع و جدیدی از طراحی های گرافیکی جعبه های بسته بندی آشنایی داشته باشد.

موئکاپ جعبه بسته بندی چیست ؟

موکاپ برای جعبه ی بسته بندی طرح گرافیکی ای است که چند جعبه را در حالات و اشکال متفاوت نشان می دهد . طراح گرافیک ابتدا طرح خود را میزند و سپس قبل از آنکه انرا به مشتری نشان دهد ، بوسیله ی یک موکاپ طرح گرافیکی را روی یک جعبه برای بسته بندی کالا در محیط نرم افزار میاندازد و پس از پیاده کردن طرح روی جعبه آنرا به سفارش دهنده تحویل می دهد تا ایده و مفهوم بهتری از طرح به او بدهد.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، هزاران طرح لایه باز و قالب آماده را برای استفاده ی گرافیستهای محرتم از مبتدی تا حرفه ای آکاده کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=5752