گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت


(4513 مطلب ارسالی)


دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت

دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت

در این پست گرافیک دانلود برای شما دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت  را آماده کرده است که می توانید به وسیله این نرم افزار Mojosoft Software Business Cards MX کارت ویزیت را به صورت کاملا فارسی طراحی نمایید.

نرم افزار طراحی کارت ویزیت کاملا فارسی Mojosoft Software Business Cards MX یکی از حرفه ای ترین و پر قدرتمندترین نرم افزار های طراحی کارت ویزیت به همراه قالب های آماده کارت ویزیت می باشد.

شما با استفاده از این نرم افزار و اجرای چند مرحله می توانید کارت ویزیت مورد علاقه ی خود را طراحی نمایید.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، بعنوان کتابخانه ی بزرگ فایل های لایه باز و قالب های اماده گرافیک ، نامی است آشنا و معتبر در بینگرافیست های حرفه ای ایران.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=4485