گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

راه اندازی انجمن گرافیک دانلود


(4513 مطلب ارسالی)


راه اندازی انجمن گرافیک دانلود

دوستان و یاران همیشگی گرافیک دانلود ، تالار گفتگوی گرافیک دانلود راه اندازی شد.

خوشبختانه این احمن پویا و پر کاربرد ، با دهها زمینه موضوع اصلی و صدها زیر موضوع برای پرسش و پاسخ تمامی گرافیستهای محترم و کلیه ی افرادی که در زمینه های طراحی وب و گرافیک و هر مورد دیگری از دنیای خط و رنگ سوالی دارند ، میتواند راخ حلی باشد تا سریعتر به پاسخ پرسش هایشان رسیده و بتوانند در زمینه ی کاری خود پیشرفت بهتری داشته باشند.

خدمت رسانی به تمامی هموطنان در این تالار گفتگو و در سایت گرافیک دانلود مایه ی مباهات و فخر ماست و خوشحالیم که در این زمینه یکی از بهترین ها و پویاترین ها هستیم.

 

تالار گفتگوی گرافیک دانلود در بخشهای زیر در خدمت شماست :

اخبار و اطلاعیه ها

 

خدمات طراحی گرافیک

 1. طراحی پوستر

 2. طراح آرم و لوگو

 3. طراحی انواع بنر تبلیغاتی

 4. طراحی تقویم

 5. طراحی ست اداری

 6. طراحی کاتالوگ

 7. طراحی کارت ویزیت

 8. طراحی تراکت

 

چاپ

 1. آماده سازی طرح برای چاپ

 2. مراحل چاپ

 3. چاپ دیجیتال

 4. انواع کاغذ

 

گرافیک ۲ بعدی

گرافیک ۳ بعدی

طراحی وب

فیلم سازی

بازی سازی

عکاسی

 

دانلود

 1. دانلود فایل گرافیکی

 2. دانلود نرم افزار

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3219