گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

رزومه طرح لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


رزومه طرح لایه باز

رزومه  طرح لایه باز

بخش ۱۳

گرافیک دانلود در این مطلب برای  طراحان عزیز و هنرمندان علاقه مند به گرافیک ، رزومه طرح لایه باز را آماده و به اشتراک گذاشته است. با این فایل رزومه می توانید برای خود رزومه زیبا و شیکی را طراحی نمایید. تمامی این فایل ها لایه باز و به صورت قالب آماده می باشد که در نرم افزار های گرافیکی قابل ویرایش می باشد.

 

دانلود رزومه طرح لایه باز

با دانلود رزومه طرح لایه باز می توانید یک  رزومه شیک داشته باشید و برای معرفی توانایی های خود از این رزومه ها استفاده نمایید. همچنین می توانیذ برای مشاهده طرح های زیبای دیگر این فایل رزومه به صفحه پیش نمایش مراجعه نمایید.

 

فرمت رزومه

رزومه های شما باید به گونه ای طراحی شود که بر روی هر فرمتی قابل خواندن  و استاندارد باشد . پس لازم است فرمت رزومه های خود را هر چند وقت یکبار بروز نمایید و بهتر است از فرمت pdf  که رسمی تر می باشد استفاده نمایید.

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6026