گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

ست اداری طرح لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


ست اداری طرح لایه باز

ست اداری طرح لایه باز

بخش ۱۱

یاران گرافیک دانلود امروز برای شما ست اداری طرح لایه باز را به ارمغان آورده ایم که شامل ۶ بخش زیر است :

Business Card – 3.5 x 2کارت ویزیت ۲*۳٫۵
Catalog – Photo Album – 8 x 6کاتالوگ – آلبوم عکس ۸*۶
CD – 4.6 x 4.6کاور سی دی ۴٫۶*۴٫۶
Envelope 4.5 x 6 و Envelope Standardپاکت استاندارد و ۴٫۵*۶
Folder – 9 x 12فولدر ۹*۱۲
Letterhead – A4سربرگ آ ۴

 

شما میتوانید پس از مشاهده ی عکس پیش نمایش فایل را از لینک دانلود در همین صفحه از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، دانلود و بکار ببرید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .