گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

سربرگ لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


سربرگ لایه باز

سربرگ لایه باز

فایلی که هم اینک از سایت گرافیک دانلود در حال مشاهده آن هستید دربردارنده سربرگ لایه باز ، می باشد . سربرگ ها همانطور که از اسمش پیداست لایه باز بود ه و کاملا قابل ویرایش در نرم افزار گرافیک فتوشاپ می باشند. فقط کافی است ایده و طرح های خود را بر روی تک تک لایه های این سربرگ لایه باز اجرا نمایید. تا بتوانید یک سربرگ اداری تک و متفاوتی را خلق نمایید.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج ست اداری و سربرگ های اداری در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد.این فایل ها به صورت رایگان و حجم کم با کیفیت بالا در اختیار شما می باشد. تا با این مجموعه برای سازمان ها و شرکت های خود ست های اداری متفاوت و زیبند ه ای را طراحی نمایید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=8065