گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

سه بعدی


(4513 مطلب ارسالی)


تبلیغات سه بعدی

سه بعدی ۳D

تبلیغات سه بعدی

سالها قبل زمانی که می خواستند یک فضاسازی را اجرا نمایند یا می بایست طرح را بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای اجرا می کردند و یا در صورت حرفه ای بودن آن شخص مجری ، نهایتا طرح را بر کاغذ بعنوان پیش نمایش می آوردند و در صورت تایید طرح توسط کارفرما ، به مرحله ی اجرا می رفت.

امروزه باتوجه به پیشرفتهای صورت گرفته در این عرصه دیگر هیچ فضاسازی بدون اجرای طرح سه بعدی یا ۳D انجام نمی شود و کیفیت این طرح ها به حدی است که شما خود را در آن فضا احساس میکنید و با بررسی تمام زوایا و جوانب آن اقدام به پیاده سازی طرح می نمائید.

 

۳ بعدی ، ۳ نوع دارد :

  1. آبجکت ۳D MAX

برای این امر از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود ولی مرسوم ترین این نرم افزار های کاربردی در این زمینه ۳D MAX است . طراحان سه بعدی با توجه به حجم کار خود دیگر تمام آبجکت ها و المان های مورد نیاز خود را اجرا نمی کنند و برای این امر از آبجکت ۳D MAX موجود در بازار استفاده می کنند. شما هم می توانید با مرجعه به بخش دانلود آبجکت ۳D MAX ، ابزارهای مورد نیاز خود را جهت طراحی سه بعدی دانلود نمائید و به سادگی با این نرم افزار کاربردی کار کنید.

  1. دکوراسیون :

با گذشت زمان زندگی بشر   رو به تجملاتی شدن می رود. در گذشته افراد با سلیقه ی خود و اعضای خانواده اقدام به چیدمان یا تغییر وسایل منزل و محیط پیرامون خود می کردند ولی با گذشت زمان زندگی بشر رو به سوی تجملات می رود و دیگر افراد به سلیقه ی خود و اطرافیان اتکا نمی کنند و این امر را به مجموعه هایی که کارشان اجرای طرح دکوراسیون است می روند. این شرکت ها با توجه به اطلاعاتی که از افراد در رابطه با فضای مورد نظرش می گیرند اقدام به اجرای اتود های مختلف می کنند و مرحله به مرحله پیش می روند تا جائیکه به طرح مورد نظر کارفرما می رسند

برای اجرای طرح دکوراسیون طرح های از پیش تعیین شده ی سه بعدی زیادی در زمینه های طرح دکوراسیون داخلی منزل ، طرح دکوراسیون بوتیک ها ، طرح دکوراسیون اتاق جوانان ، طرح دکوراسیون دفاتر شرکتها و … وجود دارد که شاید بتوان گفت پرکاربردترین آنها طرح دکوراسیون داخلی است.

شما اکنون می توانید به بخش دانلود طرح دکوراسیون وب سایت گرافیک دانلود   ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، مراجعه و با دانلود طرح های لایه باز مورد نظرتان از آنها لذت و بهره ببرید .

  1. غرفه آرایی :

باز هم رقابت در عرصه ی کسب و کار باعث تحولات در زمینه ای دیگر شده است . این راقبت در عرصه ی کسب و کار بود که شرکتها را مجبور کرد حتی علی رغم میل باطنی در نمایشگاههای بین المللی دیگر کشورها حضور داشته باشند و به ممعرفی خدمات و محصولات خود بپردازند تا از این طریق بتوانند مخاطبان را به سوی خود جذب نمایند.

این رقابت بیش ار هر گروهی به نفع شرکتهای طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی شده است. این شرکتها با در اختیار داشتن مجموعه های متنوعی از طرح های سه بعدی  غرفه نمایشگاهی و اعمال تغییرات جزئی ئر آنها درآمد بسیار خوبی را نصیب خود کرده اند و معمولا در هر نمایشگاهی که برگزار می شود بین ۳ تا ۱۰ غرفه نمایشگاهی را طراحی و اجرا می نمایند.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک رایگان در ایران ، خبر خوبی برای طراحان گرافیک و سه بعدی کاران گرامی دارد . اکنون می توانید مجموعه ی بینظیر و منحصر بفرد فایل غرفه نمایشگاهی بصورت سه بعدی را از مجموعه یطرح های لایه باز  دانلود گرافیک  وب سایت ما بصورت رایگان دانلود نمایید و با اجرای طرح غرفه نمایشگاهی درآمد بالایی را نصیب خود کنید.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=251