گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح آماده جلوه نور


(4513 مطلب ارسالی)


طرح آماده جلوه نور

طرح آماده جلوه نور

بخش ۱۰

گرافیک دانلود اینبار هم طرح لایه باز دیگری به ارمغان آورده است. جلوه های ویزه و جذاب و زیبایی از طرح آماده جلوه نور

 

دانلود طرح آماده جلوه نور

در این طرح آماده شما شاهد چندین لایت افکت یا اثر نور بسیار زیبا برای به کار بردن در محیط نرم افزارهایی مانند فتوشاپ خواهید بود . همانطور که در تصویر پیش نمایش می بینید این طرح های زیبا برای استفاده در حاشیه های طرح مناسب هستندو هر کسی را به یاد جلوه های ویزه ی مجیک در انیمیشن های والت دیزنی می اندازند.

 

ابزار فتوشاپ

این ابزارهای در فتوشاپ برای جلوه دادن به طرح گرافیکی و کمک به گرافیست جهت زدن طرحی هرچه بهتر و فانتزی و زیبا تر کاملا مناسب هستند که بنا به موقعیت و نوع طرح استفاده می گردند.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، هزاران طرح لایه باز و قالب آماده و موکاپ را برای استفاده ی گرافیستهای محرتم از مبتدی تا حرفه ای آکاده کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .