گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح آماده رزومه خلاقانه


(4513 مطلب ارسالی)


طرح آماده رزومه خلاقانه

طرح آماده رزومه خلاقانه

بخش ۲۲

طرح آماده رزومه و دانلود و ادیت آن توسط کاربران یکی از راههای تنظیم یک رزومه یا CV  حرفه ای برای ارائه به شرکتهای بزرگ و مطرح است برای اینکه آنها با معرفی ای مناسب و بجا از فرد به شکلی شکیل و زیبا و تخصصی آشنا شوند.

 

دانلود طرح آماده رزومه خلاقانه

این طرح آماده یک رزومه ی زیباو خلاقانه را نشان می دهد که آیتم های مختلفی دارد و در ارائه ی چندین ویژگی فرد به بازدید کننده از رزومه کاملا مناشب و حرفه ایست . این رزومه را کاربران عادی سایت و یا طراحان گرافیک و طراحان وب میتوانند دانلود و در طرح های خود مورد استفاده قرار دهند.

 

رزومه ی فتوشاپ

این قالب های اماده را میتوان در فتوشاپ با فقط چند کلیک ساده به شکل دلخواه خود تغییرات داد.

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7303