گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح آماده ی پیش نمایش بروشور


(4513 مطلب ارسالی)


طرح آماده ی پیش نمایش بروشور

طرح آماده ی پیش نمایش بروشور

بخش ۳۳

گرافیست های محترم و اعضای سایت گرافیک دانلود ، باز هم به اشتراک گذاری موکاپ های بروشور ادامه میدهیم و در این بخش طرح آماده ی پیش نمایش بروشور شرکتی حرفه ای برای استفاده ی طراحان محترم.

 

دانلود طرح آماده ی پیش نمایش بروشور

شما یک طراح گرافیک هستید . وقتی که مثلا یک بروشور را برای مشتری طراحی میکنید چطور آنرا به مشتری نشان میدهید ؟ یک صفحه ی باز و گسترده در محیط نرم افزار را جلوی مشتری میگذارید و میگویید این بروشور شماست و این صفحه اول و دوم و … و یا از یک موکاپ استفاده میکنید ؟ قالب اماده ی زیبا و شکیلی که همانطور که در شکل میبینید بروشور طراحی شده توسط گرافیست را بصورت ایستاده و روی میز قرار گرفته همانند یک عکس نشان میدهد. پس این خاصیت موکاپ است !

 

طرح آماده ی پیش نمایش بروشور شرکتی حرفه ای

قالب آماده ای که در این طرح های گرافیکی موکاپ استفاده می کردند برای ارائه دادن طرح اصلی گرافیست هستند که به شکلی جلوه دار و ویزه و شکیل و حرفه ای مفهوم طرح گرافیکی خود را به او نمایش دهد. در واقع در قالب های موکاپ که روی یک میز یا کنار یک لپ تاپ و یا دست یک فرد یک بروشور نشان داده میشود با جایگزینی طرح گرافیکی با طرح داخل عکس ، گرافیست گویی از روی طرح خود در دستان آن فرد عکس گرفته و اکنون به مشتری آنرا نشان می دهد و درحالیکه هیچکس نمی داند این فقط یک موکاپ است

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت لایه باز و قالب های اماده و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6763