گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح آماده power point


(4513 مطلب ارسالی)


طرح آماده power point

طرح آماده power point

بخش۱

گرافیست های بسیاری کار طراحی پاور پوینت برای ارائه دادن کنفرانس در شرکتها وسازمان ها و یا ارائه های دانشجویی در مقاطع مختلف را انجام می دهند. این ارائه ها بخصوص هرچه سطح کاری بالاتر باشد باید حرفه ای تر و با دقت و کیفیت بیشتری انجام گیرد.

 

دانلود طرح آماده power point

طرح آماده ی پاور پوینت که در این بخش شروع میکنیم بصورت لایه باز بوده و قابلیت این را دارد که گرافیست با دستکاری و ادیت لایه ها ، طرح را به شکل دلخواه خود تغییر دهد . فقط کافیست فایل را در محیط نرم افزار پاور پوینت باز کرده و لایه ها را تغییرات دهد.

 

قالب آماده پاور پوینت

قالب های اماده طرح های گرافیکی ای هستند که گرافیست پس از مدتی در اختیار دیگر همکاران و گرافیست ها قرار می دهد تا آنها بتوانند از طرح استفاده کرده و با ادیت طرح انرا به شکل دلخواه خود تغییر دهند.

 

دانلود گرافیک

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7179