گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز اسکلت سه بعدی


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز اسکلت سه بعدی

طرح لایه باز اسکلت سه بعدی

بخش ۷

گرافیست های محترم در این بخش نیز طرح جچالب دیگری از طرح های لایه باز و ۳ بعدی را به اشتراک میگذاریم

 

دانلود طرح لایه باز اسکلت سه بعدی

طرح لایه باز امروز ، یک اسکلت جمجمه را نشان می دهد که منفجر شده و این طرح از انجاییکه بصورت لایه باز و با قابلیت ویرایش توسط گرافیست است می تواند برای طرح های گرافیکی موسیقی رپ و متال در پوستر ها و یا وب سایت های اینترنتی و یا مولتی مدیا ها استفاده گردد.

 

ویرایش لایه ها در فتوشاپ

تمامی این گونه تصاویر که در فایل های دانلودی سایت گرافیک دانلود مشاهده مینمائید را میتوانید به محیط نرم افزار فتوشاپ برده و لایه های آن را به نفع طرح نهایی خود ادیت کنید .

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت لایه باز و قالب های اماده و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7007