گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز سی دی کاور


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز سی دی کاور

طرح لایه باز سی دی کاور

بخش ۱

دوستان گرامی ، در این بخش مجموعه ی طرح های لایه باز کاور CD , DVD  را به اشتراک میگذاریم که پکیج امروز طرح لایه باز سی دی کاور ۳ بخش دارد :

کاور سی دی

لیبل سی دی

پوستر سی دی ۸٫۵x11  اینچ

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با افتخار اعلام میدارد بعنوان بزرگترین کتابخانه ی فایل گرافیک در ایران ، نیاز تمامی طراحان وب و گرافیک را از هرگونه فایل  لایه باز و قالب اماده تآمین مینماید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .