گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز لیبل گارانتی


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز لیبل گارانتی

طرح لایه باز لیبل گارانتی

بخش ۱۳

طرح لایه باز فایل گرافیکی لیبل گارانتی برای استفاده بر روی بسته بندی کالاهای و اقلام و اجناس شرکتی و یا استفاده در محیط وب برای ضمانت بر روی کالاهای ارائه شده ، و آماده برای ایجاد تغییرات و ادیت در محیط نرم افزار فتوشاپ

 

دانلود طرح لایه باز لیبل گارانتی

شما گرافیست محترم ابتدا می بایست فایل گرافیکی را دانلود و سپس در محیط نرم افزار فتوشاپ باز کنید و سپس در لایه های آن میتوانید رنگ و یا نام یا متن و … را تغییرات دهید و سپس انرا سیو کرده و بعنوان طرح گرافیکی خود به بازار کار یا مشتریان و یا رزومه ای در وب سایت اینترنتی خود ارائه دهید.

 

وکتور لیبل

وکتور لیبل دارای انواع متنوعی و کاملا جدیدی است که سایت گرافیک دانلود در همین دسته بندی در سایت جهت گرافیست های محترم ارائه داده است .

 

دانلود گرافیک :

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

 

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6866