گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز مدال سه بعدی


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز مدال سه بعدی

طرح لایه باز مدال سه بعدی

بخش ۱

فایل گرافیکی که امروز برای دانلود در سایت گرافیک دانلود قرار داده ایم یک طرح لایه باز و با قابلیت ادیت در محیط فتوشاپ است که چند طرح ۲ بعدی از مدال را نشان می دهد.

 

دانلود طرح لایه باز مدال سه بعدی

مدال های لایه باز در این طرح گرافیکی در ۳ رنگ طلا ، نقره ای و برنز می باشند که گرافیست می تواند بنا بر طراحی خود یکی زا انتخاب کرده و با دستکاری در لایه های آن طرح خود را ایجاد نماید.

 

مدال ۳ بعدی لایه باز

این مدالها در مکانهایی مانند یک سایت فروشگاهی اینترنتی که قصد معرفی و برتر نشان دادن کالاهایی نسبت به کالاهای دیگر را دارن و یا حتی برای چاپ بر روی انواع طرح های گرافیکی مناسب می باشند.

 

دانلود گرافیک :

دانلود این پکبج در وب سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به تمامی طراحان وب و طراحان گرافیک توصیه میگردد

 

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .