گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز کاور سی دی


(4513 مطلب ارسالی)


چاپ بروشور روی سی دی

طرح لایه باز کاور  سی دی

این مجموعه شامل طرح لایه باز کاور  سی دی  می باشد.

با این مجموعه شما می توانید کاور هایی برای سی دی های آموزشی و هرسی دی و دی وی دی دیگر خود  طرح های متنوع و زیبایی را انتخاب  و بر روی کاور آن به تصویر بکشید.

این مجموعه از طرح لایه باز کاور  سی دی  مورد استقبال بسیاری از طراحان حرفه ای قرار گرفته است.

شما می توانید بروشور های تبلیغاتی خود را به زیباترین شکل روی سی دی  چاپ نمایید.

شما میتوانید طرح آماده کاور سی دی را به صورت رایگان از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران ، دانلود کرده و از آن برای زیباتر شدن متون خود استفاده نمایید.

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=882