گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز گرافیکی


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز گرافیکی

طرح لایه باز گرافیکی

بخش ۲۴

طرح های لایه باز در نرم افزارهای مانند فتوشاپ کاملا این خاصیت را دارند که توسط گرافیست و طراح با تغییرات مدنظر او مواجه شوند

 

دانلود طرح لایه باز گرافیکی

در طرح لایه باز امروز شاهد کاغذی هستید که رو به جلو و از وسط پاره شده و این طرح برای کارهایی مانند پوستر و بروشور و تبلیغات و وب سایت و … میتواند کاملا مفید باشد . دیگر این به سلیقه و نظر طراح کاملا بستگی دارد که در چه جاهایی از این طرح های اماده استفاده نماید که طرح او را به بهترین شکل و صورت جدید و مدرن و شکیل نماید.

 

قالب آماده فتوشاپ

طرح های و قالب های اماده فتوشاپ برای این به اشتراک گذاشته شده اند که طراح اصلی بتواند طرح خود را به دیگر طراحان هدیه کند تا آنها در کمترین زمان و بیشترین کیفیت یک طرح گرافیکی ایجاد نمایند.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، تعدد و تنوع بسیاری از این طرح ها و قالب های اماده گرافیکی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7200