گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز ۴ بخشی CD کاور


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز ۴ بخشی CD کاور

طرح لایه باز ۴ بخشی CD  کاور

بخش ۸

سی دی کاور امروز طرح جالب و مدرنی از سی دی کاورهای خاص و شکیل به نام طرح لایه باز ۴ بخشی CD  کاور برای مناسبتهایی مثل عروسی است که شامل موارد زیر در پکیج دانلودی می باشد :

جدول محتوا:

فایل ها:
• درج پوشش بلو ری CS4.psd
• درج پوشش دی وی دی CS4.psd
• CD-DVD دیسک بلو ری برچسب ۱ CS4.psd
• CD-DVD دیسک بلو ری برچسب ۲ CS4.psd

اطلاعات:
Info.doc
Info.pdf
Info.txt

پیش نمایش فایل:
.JPG و .png

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، این پکیج های لایه باز و قالب اماده را برای دانلود رایگان اختصاص داده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3206