گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب آماده رزومه


(4513 مطلب ارسالی)


قالب آماده رزومه

قالب آماده رزومه

بخش ۱۱

گرافیک دانلود در این مجموعه  برای طراحان خلاق گرافیست قالب آماده رزومه را آماده نموده است. تمامی این فایل ها به صورت لایه باز و قالب آماده می باشد که می توانید آ ن ها را در نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ ویرایش نمایید و تغیرات خود را بر روی تک تک لایه ها اجرا نمایید.

 

دانلود قالب آماده رزومه

با دانلود قالب اماده رزومه می توانید برای خود یک رزومه زیبا و جدیدی را طراحی نمایید. برای مشاهده فایل های رزومه می توانید به صفحه پیش نمایش مراجعه نمایید و طرح های زیبای این رزومه را مشاهده نمایید.

 

رزومه چیست

رزومه یک گزارش چند صفحه ای شامل معرفی شخص  و مهارت های اوست . تا کارفرما با مشاهده رزومه شخص با فرد و توانایی هایش آشنا شود  و در صورت نیاز او را به مصاحبه دعوت نماید.

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6022