گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب آماده پرینت


(4513 مطلب ارسالی)


قالب آماده پرینت

قالب آماده پرینت

بخش ۲۰

print preview پرینت پری ویو یا پیش نمایش پرینت در دستگاهها و پرینتر ها در واقع یه صفحه ی از پیش طراحی شده است که آرم و لوگو ی آن دستگاه را دارد و بعنوان تست پرینتر استفاده می گردد . حال شما میتوانید این طرح گرافیکی را خود طراحی و به دستگاه بگوئید برای تست پرینت دستگاه آنرا چاپ نماید.

 

دانلود قالب آماده پرینت

این گونه قالب های اماده و طرح های از پیش تعیین شده که همگی لایه باز بوده و کاملا قابلیت ویرایش وادیت توسط کاربر و طراح را دارن ، در سایت گرافیک دانلود قرار داده شده اند تا طراحان با استفاده از آنها بتوانند طرح های بیشتر ی را با دقت و سرعت و کیفیت بالاتر طراحی کرده و دست خود را در امر طراحی قدرتمند و حرفه ای تر سازند.

 

قالب آماده فتوشاپ

فتوشاپ نرم افزار همه کاریه ای ایست که به گرافیست و طراح این امکان را می دهد که بجای انکه یک طرح را از ۰ شروع کند ، از طرح های از قبل طراحی شده برای ادیت استفاده نماید.

 

دانلود گرافیک :

این طرح اماده و دیگر قالب های اماده فتوشاپ و ایلوتستریتور را میتوانید از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، دانلود نمائید و در طراحی خود بکار برید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7135