گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب اماده پروپوزال تجاری


(4513 مطلب ارسالی)


قالب اماده پروپوزال تجاری

قالب اماده پروپوزال تجاری

بخش ۸

طرح امروز برای ارائه یک نقشه و برنامه هدف و پروپوزال از کارهای تیمی یک شرکت به مشتریان است که بایستی در طراحی جذاب و گویایی ارائه شود . شما میتوانید با دانلود اینقالب اماده پروپوزال تجاری و ایجاد تغییرات در لایه ها و اسمارت آبجکتها آنرا به پروپوزال تیمی شرکت خود مبدل کنید.

این پروپوزال دارای ۱۲ صفحه و جدول معرفی و قیمتها و ۸ استایل برای کاراکتر ها و شخصیتهاست .

 

برای دانلود آسان این پروپوزال بیزنسی حرفه ای میتوانید به اعضای خاناوده ی بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران بپیوندید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2672