گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب اماده پکیج و استیکر روی DVD


(4513 مطلب ارسالی)


قالب اماده پکیج و استیکر روی DVD

قالب اماده پکیج و استیکر روی DVD

بخش ۱۲

پکیج دانلودی امروز قالب اماده و تمپلیت کاور سی دی و دی وی دی است که ۲ نوع طرح پکیج بسته بندی سی دی و استیکر روی سی دی را میتوانید با ویرایش به طرح خود مبدل کنید.

ایم مجموعه شامل قالب اماده پکیج و استیکر روی DVD می باشد.

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به شما پیشنهاد بازدید از صفحات سایت و دانلود فایلهای گرافیکی لایه باز و قالب اماده سایت و نگهداری در کالکشن کاری خود را میدهد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3214