گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب رزومه تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


قالب رزومه تبلیغاتی

قالب رزومه تبلیغاتی

این مجموعه شامل قالب رزومه تبلیغاتی   تبلیغاتی می باشد ، که با دانلود این مجموعه می توانید رزومه تبلیغاتی  خود را به راحتی طراحی نمایید.

این قالب ها به صورت لایه باز بوده و می توانید آن را به صورت دلخواه ویرایش نمایید.

بسیاری از طراحان حرفه ای و حتی مبتدی میتوانند از این قالب ها برای جذب مشتری استفاده نمایند.

شما می توانید این قالب ها را ویرایش  و اصلاح نمایید.

شما میتوانید برای استفاده از این قالب رزومه  آن را از گرافیک دانلود  ، بزرگترین مرجع گرافیک ایران ، دانلود نمایید و آن را در طرح های خود به کار بگیرید.