گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب عکس سوخته


(4513 مطلب ارسالی)


قالب عکس سوخته

قالب عکس سوخته

بخش ۲۶

قالب آماده امروز یک طرح فتوشاپی خیلی قشنگ است که برای کاربرانی از مبتدی تا حرفه ای هم جذاب است و هم آسان برای انجام تغییرات.

 

دانلود قالب عکس سوخته

قالب آماده امروز را میتوانید باین شکل کار کنید . یک عکس از خودتان را به محیط نرم افزار فتوشاپ ببرید در حالیکه اول قالب را در نرم افزار باز کرده اید سپس اسمارت آبجکت ها عکس شما را خیلی زیبا داخل فریم آتشین که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید جا می دهند. این طرح کاملا لایه باز بوده و دارای ۸ بک گراند متنوع است . همچنین فرمت PSD با سایز  ۳۰۰۰ x 2000 px  و نیز ۳۰۰ dpi / RGB از دیگر خصوصیات طرح است.

 

اسمارت آبجکت

Smart object ابزاری است که بطور خودکار و هوشمند عکسی را که شما به محیط نرم افزار فتوشاپ و داخل قالب وارد میکنید در درون قالب جایگذاری مینماید و فقط با چند کلیک ساده.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، تعدد و تنوع بسیاری از این طرح های زیبا و جدید لایه باز  و قالب های اماده گرافیکی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7258