گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب کارت دعوت مجلسی


(4513 مطلب ارسالی)


قالب کارت دعوت مجلسی

قالب کارت دعوت مجلسی

قالب کارت دعوت مجلسی لایه باز یکی دیگر از هدایای سایت گرافیک دانلود برای کاربران محترم و همراهان همیشگی سایت است . این قالب کارت دعوت مجلسی برای مجالس خاصی کثل مراسم خیریه و … درست شده است با امکان تغییر ۵ طیف رنگ که طراح گرافیک میتواند بر طبق سلیقه و نظر خود و سفارش دهندی کار تغییرات لازم مانند فونت و رنگ و عکس و نوشته ها را تغییر دهد .

این کارت پر رنگ و لعاب و مخصوص مجالس و مراسم هات که میتوانید طرح لایه باز آن را هم اکنون از وبسایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران ، دانلود نامید.

همچنین مجموعه ی گسترده فایل های لایه باز در زمینه های مختلف را میتوانید در دسته بندی های سایت گرافیک دانلود  ملاحظه کرده و با دانلود  رایگان بهره بردارید کنید.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1082