گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

لایت افکت طرح چراغانی


(4513 مطلب ارسالی)


لایت افکت طرح چراغانی

لایت افکت طرح چراغانی

بخش ۹

در طرح لایت افکت امروز ۶ طرح مختلف و زیبا از چراغ های دکوراسیون اتاق و سالن را داریم که در فرمت PSD قابل ویرایش و استفاده در فتوشاپ هستند.

همه ی طرح ها بک گراند دیوار را دارند.

۵ PNG لامپ ۱۵۰۰X1500 نیز در طرح ها چشم نواز هستند.

پکیج شامل لایت افکت طرح چراغانی می باشد.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران قابلیت ارائه ی همه گونه طرح لایه باز و قالب آماده فتوشاپ و ایندیزاین و ایلوستریتور را به طراحان محترم دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3446