گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

لیبل لایه باز تخفیف قیمت


(4513 مطلب ارسالی)


لیبل لایه باز تخفیف قیمت

لیبل لایه باز تخفیف قیمت

بخش ۱۵

یاران گرافیک دانلود ، در ادامه ی فایل های گرافیکی لیبل ، اینبار پکیج لیبل هایی برای نشان دادن تخفیف چند درصدی در فروش اجناس و اقلام را خدمت شما ارائه می دهیم.

 

لیبل تخفیف جهت ویرایش در فتوشاپ

لیبل آف یا همان تخفیف قیمت در این پکیج با چندین شکل جذاب و متنوع و جدید از طرح های امسال در سایتهای بزرگ دنیا خدمت شما تقدیم می گردد که دانلود انها به گرافیست های حرفه ای و کارکشته برای استفاده در طرح های گرافیکی و همچنین نگهداری در کالکشن فایل های گرافیکی و لازم خود توصیه می شود.

 

قالب آماده لیبل آف

شما گرافیست عزیز کافیست تا فایل گرافیکی دانلودی از سایت گرافیک دانلود را به محیط نرم افزاری چون فتوشاپ برده و باین دلیل که فایل ها لایه باز هستند میتواند لایه ها را ادیت و با ایجاد تغییرات موردنظر در متن و رنگ و … طرح خود را نهایی نماید.

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت لایه باز و قالب های اماده و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6868